Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS .AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie video prin ibra optica. Pretul este pe pereche. CARACTERISTICI Putere emisie: -15 ~ -3dBm Sensibilitate: -34dBm Viteza: 155Mbps Tip fibra: single mode 9/125Im, multi-mode 50/125Im Port fibra: LC Lungime de unda: 1310nm/1550nm Distanta: 20Km (single mode), 2Km (multi-mode) Protectie: ESD Alimentare: 3.15 ~ 3.45Vcc, 1W Temperatura: 0AC ~ 70AC Dimensiune: 55.4mmX13.7mmX6.25mm

SKU: UOF2101BS Categorie: Etichete: ,

Descriere

Achizitioneaza Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS pret excelent Online Acum

Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS .AModul SFP standard, single-iber. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate i folosit in echipamente de retea (switch, convertoare media) sau impreuna cu echipamente de transmisie video prin ibra optica. Pretul este pe pereche. CARACTERISTICI Putere emisie: -15 ~ -3dBm Sensibilitate: -34dBm Viteza: 155Mbps Tip fibra: single mode 9/125Im, multi-mode 50/125Im Port fibra: LC Lungime de unda: 1310nm/1550nm Distanta: 20Km (single mode), 2Km (multi-mode) Protectie: ESD Alimentare: 3.15 ~ 3.45Vcc, 1W Temperatura: 0AC ~ 70AC Dimensiune: 55.4mmX13.7mmX6.25mm

Modalități Plata si Livrare

Plata online cu cardul sau la livrare ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

Pentru livrările realizate cu servicii de curierat, termenele de livrare pot fi depășite în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada COVID-19 si sărbători precum 1 Martie, 8 Martie etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Produs de la: a2t.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 6th februarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Site-ul acesta nu poate garanta exactitatea completă a datelor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a datelor de către comercianți. Prin urmare, datorită naturii activităților acest site ca fiind un promotor al unor companii terțe, în cazul unor nepotriviri între informațiile afișate pe acest site sau bannerele siteului și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru vanzare, originalitatea produselor cât și alte proceduri legale necesare pentru punera in vanzare apartin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Site-ul acesta nu are sectiune “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nostru nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Produse similare cu Set adaptoare SFP distanta 20Km Single/Multi mode UOF2101BS

Informații suplimentare

Brand