Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

AT-SPEX ofera o optiune de 2 km cu fibra multi-mod (1310 nm) pentru a va extinde reteaua. AT-SPEX este compatibil cu toata gama de produse Allied Telesis care au un port SFP. Rata maxima de transfer a datelor este de 1250 Mbit / s, tehnologia de conectivitate este cu fir, iar distanta maxima de transfer ajunge pana la 2000 m. Dispune de lungime de unda 1310 nm, sensibilitate -1 dBmW. Conectorul cu fibra optica este de tip LC. Temperatura de functionare este cuprinsa in intervalul 0°C – +70°C.

Descriere

Aici Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km pret excelent Online Acum

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

AT-SPEX ofera o optiune de 2 km cu fibra multi-mod (1310 nm) pentru a va extinde reteaua. AT-SPEX este compatibil cu toata gama de produse Allied Telesis care au un port SFP. Rata maxima de transfer a datelor este de 1250 Mbit / s, tehnologia de conectivitate este cu fir, iar distanta maxima de transfer ajunge pana la 2000 m. Dispune de lungime de unda 1310 nm, sensibilitate -1 dBmW. Conectorul cu fibra optica este de tip LC. Temperatura de functionare este cuprinsa in intervalul 0°C – +70°C.

Modalități Plata si Livrare

Platesti online cu cardul sau la livrare ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

Pentru comenzile efectuate prin servicii de curierat, perioadele de livrare pot fi modificate în funcție de încărcarea curierilor parteneri in perioada Omnicron sau sărbători precum 1 Martie, 8 Martie etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Produs al: spy-shop.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 1st februarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Acest site nu poate asigura exactitatea completă a informațiilor postate pe siteul nostru și nici oferirea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Prin urmare, din cauza tipului activităților siteul nostru ca fiind un promotor al unor societăți comerciale terțe, în cazul unor dezacorduri între informațiile postate pe siteul nostru sau reclamele siteului și cele postate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale obligartorii pentru comercializare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile postate contin toate taxele, preț in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Site-ul nu contine sectiune “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Astfel siteul acesta nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

De acelasi fel cu Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Informații suplimentare

Brand