Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m

AT-DMC1000/LC-50 este un mini media convertor mkulti-mod, de la Allied Telesis. Acesta permite o rata de transfer a pachetelor de date de 1000 Mbps pe o distanta de 550 m. Dispune de interfata intrare 1000Base-T si iesire 1000Base-SX. Incorporeaza conector cu fibra optica LC. Beneficiaza de sistem half si full duplex, iar temperatura de functionare este cuprinsa in intervalul 0°C si +40°C.

Descriere

Gasesti la noi Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m pret super Online Astazi

Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m

AT-DMC1000/LC-50 este un mini media convertor mkulti-mod, de la Allied Telesis. Acesta permite o rata de transfer a pachetelor de date de 1000 Mbps pe o distanta de 550 m. Dispune de interfata intrare 1000Base-T si iesire 1000Base-SX. Incorporeaza conector cu fibra optica LC. Beneficiaza de sistem half si full duplex, iar temperatura de functionare este cuprinsa in intervalul 0°C si +40°C.

Modalități Plata si Livrare

Platesti online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

  • Cost livrare: va fi calculat în pagina de comanda după ce ați dat click pe butonul „catre magazin” și adaugă în coș costul de livrare va fi afișat la finalizarea cumpărăturilor dacă produsul este în stoc in magazinul online.
  • Sute de produse beneficiază de transport gratuit dar și dacă valoarea cumpărăturilor dvs. depășește anumita suma în funcție de vânzător.
  • Verificare Colet Înainte de plată
  • Plata cu cardul in rate fara dobanda (in functie de card)

La livrările efectuate prin servicii de curierat, termenele de livrare pot fi depășite în funcție de fluxurile curierilor parteneri in perioada Omnicron sau sărbători precum Black Friday, Sărbători de Crăciun etc.

Garanție Produse:

Garanție de minim 12 luni la orice produs, vezi toate produsele.

Un produs expus de: spy-shop.ro

Dreptul la Retur

Drept de retur  in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

Actualizat la: 29th ianuarie 2023

Declinare de responsabilitate – Disclaimer

Site-ul acesta nu poate asigura exactitatea totala a datelor postate in acest site și nici oferirea completa a datelor de către comercianți. Drept urmare, din cauza naturii activităților acest site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discordanță între informațiile postate pe acest site sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acestea din urmă vor predomina. Autorizațiile legale pentru vanzare, originalitatea produselor cât și alte initiative legale necesare pentru comercializare apartin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate contin toate taxele, preturi in lei sau ron inclusiv TVA.

Prelucrarea datelor cu caracter personal

Acest site nu contine rubrica “Contul tau”, noi nu cerem date cu caracter personal. Asadar siteul nostru nu manipulează date personale de la vizitatori.

Soluționarea online a litigiilor

ANPC

Din gama cu Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m

Informații suplimentare

Brand